MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bibelfodral 5966149
nr 596 6149
Bibelfodral
19th century, broderat med guldtråd, 22 x 18, wear, damages, .
1800-tal, broderat med guldtråd, 22 x 18
Condition: slitage, skador,
100
SEK 3500
Monday August 31 2009
at 17:22:58
100 kr
1.000 kr
600 kr
1.000 kr
1.500 kr
3.200 kr
3.400 kr